CENÍK


Konzultace

V průběhu konzultačních schůzek Vám navrhneme jednotlivé prvky či kombinace doplňků, materiálů a barev. Vznikne tak pestrá škála důležitých poznámek, skic a zaměření, které Vám po konzultaci  elektronicky zašleme. Poradíme Vám i s odhadem finanční náročnosti realizace a doporučíme, kde se nejlépe nakupuje.

V případě potřeby je možné první konzultaci absolvovat i on-line. Pro další spolupráci jsou však osobní schůzky nezbytností - prostor je totiž nutné "navnímat" osobně.

Jako placená konzultace je brána již úvodní schůzka. V případě, že se domluvíme na následné spolupráci, bude v naší kalkulaci tato obdržená částka odečtena. První konzultace je placená z důvodu ochrany našeho času.

Veškeré informace, které od nás obdržíte, vychází z naší praxe a know-how. Nasměrují Vás tak nejen správným směrem, ale ušetří Vám také velké množství času, starostí a v neposlední řadě financí. Zde 100% platí úsloví: "Dobrá rada nad zlato!"

Osobní  konzultace        777,- Kč/hod.                Online  konzultace         555,- Kč/hod.

Návrh interiéru

Po detailní specifikaci a osobní návštěvě Vašeho prostoru (což je bráno jako vstupní konzultace - viz výše) připravíme úvodní návrhy možného řešení dispozice (v půdorysu) s odhadem finanční náročnosti celkové realizace. Následně připravíme moodboard, na kterém uvidíte navržené barevné a materiálové řešení.
Z předložených návrhů vybereme společnými silami ten, který Vám bude nejbližší, a ten pak detailně rozpracujeme. Každá realizace si bude žádat něco jiného. Na jedné bude potřeba rozkreslit kuchyňskou linku, na další sladit podlahy s dveřmi, nebo vybrat látky na pohovku, či zastínění oken.

Pro konzultaci návrhu vždy upřednostňujeme osobní prezentaci, během níž můžete přímo reagovat na to, co vidíte, a mít k návrhu připomínky. Někdy se může stát, že se designér a klient ve svých představách neshodnou. V takovém případě určitě ale není nutné věšet hlavu. Pokud to bude v našich silách, vždy se Vám budeme snažit maximálně vyhovět.

Naší doménou je poskytnout klientovi kompletní balíček. To v praxi znamená, že klient si nic nemusí kupovat sám, ale dostává od nás službu na klíč. V rámci ní se postaráme o kompletní koordinaci stavebních prací a nákup potřebného vybavení. V případě, že si klient přeje zařídit nákupy sám, jsou součástí návrhu vytipované produkty s přímými odkazy na obchody, kde je lze pořídit.

Cena je stanovena individuálně, dle rozsahu naší práce od 5.000,-Kč do nekonečna.


Realizace

Z praxe víme, že designér z velké části nemůže přenést své představy o zhotovení díla na realizační firmy nebo klienta. Pokud necháte vše na nás, ušetříte nejen svůj čas, energii a finance, ale také své nervy, které mohou být stavbou a řemeslníky důkladně prozkoušeny. V průběhu realizace navíc velmi často dochází k nepředvídatelným situacím, které je potřeba okamžitě řešit, a je proto zapotřebí někdo, kdo je schopen okamžitě reagovat a situaci hladce zkoordinovat. Všem našim klientům tuto variantu z výše uvedených důvodů  100% doporučujeme. Máme radost, když je vše pod kontrolou a těší nás, když víme, že projekt byl zrealizován přesně tak, jak jsme jej naplánovali.

Cena je stanovena individuálně (někdy je v ceně návrhu, někdy se dá počítat i zvlášť).


Objednání zboží

Po specifikaci všeho potřebného zajistíme kompletní objednávku u dodavatelů, o jejichž služby nebo zboží budete mít zájem. Zjistíme ceny, termíny dodání, podmínky dopravy i způsob platby, vypracujeme časový harmonogram a zařídíme doručení na Vámi určenou adresu. V rámci projektové spolupráce je to opět příjemná cesta, jak Vám ušetřit čas a ve výsledku i finance.

Ceny podléhají cenám produktů.


Homestaging a dekoratérství

S disciplínou zvanou homestaging, tj. vizuálním zatraktivněním nemovitosti, která má být nabízena k prodeji, máme bohaté zkušenosti a jsme hrdí na to, že spolupracujeme s těmi nejlepšími makléři, kteří mají v portfoliu výjimečné nemovitosti. Náš sklad disponuje velkým množstvím kvalitních designových produktů, což představuje jednu z našich hlavních konkurenčních výhod.

Co všechno tato služba zahrnuje? Z našeho portfolia vybereme potřebný nábytek a doplňky, které se k dané nemovitosti dokonale hodí. Následně zkoordinujeme dopravce, případně i stavební firmu, pokud je potřeba provádět stavební úpravy. Osobně dohlédneme na realizaci, nemovitost dodekorujeme a s fotografem odladíme ty nejlepší úhly pro focení, aby výsledné fotky měly ten správný marketingový náboj.

Zapůjčený nábytek a doplňky standardně zůstávají na nemovitosti po dobu jednoho měsíce. Na případném prodloužení zápůjčky se lze samozřejmě domluvit. Po úspěšném prodeji nábytek deinstalujeme a odvezeme zpět do našeho skladu. V případě, že si nový majitel nemovitosti vystavený nábytek nebo doplňky zamiluje, lze se domluvit i na jejich odkupu.

 Cena za pronájem nábytku a služby homestagera se odvíjí od velikosti bytu a množství zapůjčeného nábytku. Cena dohodou.