Interiérový design

Naším úkolem je vnést do skutečných potřeb klienta originalitu, kreativitu a atraktivní osobitý design. Jde nám o to vytvořit místo, kam se budete rádi vracet, ať už jde o domov či kancelář.

Nejdůležitější částí naší spolupráce je vzájemně se poznat a naladit se na jednu kreativní vlnu. Budeme společně řešit dispozice interiéru, barevné zpracování a výběr nábytku. Pokud to projekt či klient vyžaduje, připravíme vizualizace výsledného interiéru, než se vrhneme do samotné realizace a dekorování interiéru.

Vstupní konzultace na místě je placená z důvodu ochrany našeho času. Veškeré informace, které Vám při ní sdělíme vychází z naší praxe a znalostí. Ušetří Vám hodně času a správně Vás nasměrují. Na základě konzultačních schůzek Vám navrhneme další možný postup a cenu, která je stanovena vždy individuálně, dle rozsahu práce.

Dokážeme samozřejmě vše ohledně návrhu, nákupu i realizace zajistit sami. Pokud ale hledáte pouze rady a názor profesionála, je možné zůstat u rozsáhlejší konzultace s doporučením prvků, materiálů, barev a dodavatelů.

Play

Realizace této služby

Havanská
2018 | Interiérový design

Havanská

Pergamenka
2018 | Interiérový design

Pergamenka

Na Pomezí
2023 | Interiérový design

Na Pomezí

Řeznická
2023 | Interiérový design

Řeznická

Žižkov
2018 | Interiérový design

Žižkov

Co o nás říkají naši klienti?

quotes Adéla Kubačáková

Adéla Kubačáková

Martinko, moc Ti děkujeme za úžasnou práci. Včera jsme přijeli do apartmánu a vytahovali jsme z krabic všechno možné. Moje holky jásaly....a výsledek je vážně parádní! Je vidět, že dokonale rozumíš své práci. Já zařizovala už několik domácností, ale prostě nemám ten dar. Až teď vidím, jak to všechno může ladit a lákat k posezení. Prostě bomba. Moc Ti děkuji.

Naše další služby

maska Vizualizace interiéru a exteriéru

Vizualizace interiéru a exteriéru

Některá místa v sobě skrývají úžasný potenciál. Ne každý má ale úžasnou představivost. Než se projekt stane skutečností, umíme pro Vás připravit grafickou prezentaci interiéru a exteriéru.

Více o službě Vizualizace interiéru a exteriéru

Homestaging

Naše firma se specializuje hlavně na přání a představy našich klientů. Ke každé nemovitosti přistupujeme velmi individuálně a snažíme se vnést do celého objektu tu správnou atmosféru.

Více o službě Homestaging
maska Homestaging
maska Profesionální prezentace

Profesionální prezentace

Chcete-li se opravdu odlišit od konkurence, vytvoříme společně prezentaci, která vzbudí ty správné emoce. Fotografie, videoprohlídky, nebo letecké záběry. To vše umíme zajistit.

Více o službě Profesionální prezentace

Doplňkové služby

Co všechno jsem pro Vás dále schopni zajistit? Profesionální stěhování, tvorba podcastů a rozhovorů v našem studiu, nebo třeba kompletní svatbu.

Více o službě Doplňkové služby
maska Doplňkové služby