Doplňkové služby

Co všechno jsem pro Vás dále schopni zajistit? Profesionální stěhování, tvorba podcastů a rozhovorů v našem studiu, nebo třeba kompletní svatbu.

maska napsali o nás

Stěhování

Nechte dřinu na nás! Přestěhujeme vše s úsměvem a Váš nábytek bude jako v bavlnce. Zajistíme stěhování po Praze a blízkém okolí, vyklizení nemovitosti, montáž a demontáž.

Vyzkoušejte stěhování s naší firmou. Zajistíme pro Vás stěhování bez stresu, s vysokou rychlostí a kvalitně odvedenou prací. Ke každé zakázce přistupujeme s důrazem na individuální potřeby zákazníka, bezpečný přesun Vašich věcí a v neposlední řadě také na bezstarostný průběh celého stěhování. Spokojenost našich zákazníků nás motivuje k podávání ještě vyšších výkonů a k neustálému zlepšování naší práce. Garantujeme slušné jednání, příjemné a ochotné zaměstnance a čistotu.

Podcasty

Potřebujete namluvit VoiceOver do vaší prezentace? Nebo se chystáte dělat podcast, či video se zajímavým klientem, ale nemáte k tomu vhodné prostředí a podmínky? Přijďte k nám, v našem studiu Vám zajistíme profesionální tvorbu podcastů a rozhovorů. Pro více informací nás kontaktuj na uvedeném emailu: lukas@interierastyl.cz

maska kontakt Martina Kleinová
maska Napsali o nás

Svatby

Výjimečné události vyžadují výjimečnou organizaci. Každá svatba je originální. Aby Váš den byl výjimečný a nezapomenutelný, je pro nás důležitý každý detail. Jen s tou správnou výzdobou vykouzlíte romantickou atmosféru Vašeho dne.

Organizování svateb patří mezi naše koníčky. Specializujeme se hlavně na Vaši jedinečnou výzdobu. Abychom naplnili všechny Vaše svatební přání, je pro nás velmi důležité se s Vámi osobně sejít a pečlivě si vyslechnout Vaše představy.

V případě, že by Vám chyběla svatební koordinátorka, jsme schopni zařídit celou Vaši svatbu od A do Z. Navrhneme Vám jedinečný koncept s mnoha neotřelými nápady a detaily. Našim cílem je ušetřit Vás od veškerého stresu, obav a starostí, které jsou součástí přípravy na Váš velký den. Ve Váš velký den Vás budeme doprovázet a svatba se tak s námi stane příjemnou záležitostí, kterou si užijete a budete na ni ještě dlouho s úsměvem vzpomínat. Ve spolupráci s našimi dodavateli zařídíme také catering i exkluzivní místo k pronájmu pro Vaši svatbu, a to na letišti v jižních Čechách, včetně možných vyhlídkových letů.

Realizace této služby

Svatba
2018 | Doplňkové služby

Svatba

Stěhování
2019 | Doplňkové služby

Stěhování

Podcastové studio
2023 | Doplňkové služby

Podcastové studio

Co o nás říkají naši klienti?

quotes Zdeňka Hrdá Interiérový design, Homestaging

Zdeňka Hrdá

Interiérový design, Homestaging

Službu homestaging jsme využili u prodeje bytu. Neuměli jsme si představit, jak bude interiér vypadat a byli jsme velmi mile překvapeni, protože to neuvěřitelně prokouklo a mělo úplně jinou hodnotu. Děkujeme za profesionálně odvedenou práci, která ještě v Českých Budějovicích není tak běžná. Velice doporučuji každému při prodeji nemovitosti.

quotes Slávek Dvořák Interiérový design

Slávek Dvořák

Interiérový design

Moc děkujeme Martině za bezva přístup a profi práci při návrhu modernizace obývacího prostoru. Spokojenost!

quotes Milan Břečka Homestaging

Milan Břečka

Homestaging

Naší spolupráci hodnotím na 100%. Spolupráce byla velmi profesionální a z řady klientů, jež jsou součástí při prohlídce, jsou jejich reakce velmi pozitivní. Investice do kvalitní přípravy se tedy rozhodně vyplácí. Práci Martiny a jejího týmu mohu jen doporučit.

quotes Iztok Toplak Interiérový design, Homestaging

Iztok Toplak

Interiérový design, Homestaging

Ahoj Martino, jsem moc rád, že víš, jak připravit nemovitosti k prodeji. Nemovitost vypadá pokaždé mnohem lépe, než si majitel dovede představit. Všichni majitelé jsou vždy s tvou prací moc spokojeni a já jsem také nadšen. Díky za tvoji práci.

quotes Veronika Janoušková  Interiérový design

Veronika Janoušková

Interiérový design

S Martinkou jsem potřebovala zařídit nový domov pro mou rodinu. Při první schůzce jsme se hlavně věnovaly tomu, co máme rády, co nám dělá radost a co si v životě přejeme, aby se nám krásně bydlelo. Martina vše předvybrala, promyslela drobné detaily, vše sladila včetně doplňků a poradila si s malým prostorem dětského pokojíčku. Postarala se o veškerou komunikaci s dodavateli. Spolupráce s Martinkou mě nesmírně obohatila. Má ,, skvělé oko '' , dokáže nacítit prostor, prostředí, ale i Vás. Vřele doporučuji.

quotes Tomáš Kincl  Homestaging

Tomáš Kincl

Homestaging

Tak to je....Pokud chcete, aby Vaše nabídka vynikla a byt ,, zazářil '' mezi ostatními inzeráty, je na místě využít tzv. Homestaging. I v tomto oboru jsou podstatné rozdíly a to nejen cenové. Jsem rád, že jsem se k propagaci bytu spojil s Martinou Kleinovou a její firmou Interiér a Styl, jejíž služby považuji za minimálně nadstandardní.

quotes Martin Křupka  Interiérový design, Homestaging

Martin Křupka

Interiérový design, Homestaging

Moje designérka Martina, řádí nejen na nemovitostech k prodeji, ale i k pronájmu. Například, jako v Malešicích, kde z prázdného neobydleného prostoru, vytvořila přímo pastavu pro oči. Proměny prázdných bytů v útulné domovy mě hodně baví, avšak ten hlavní přínos homestagingu je hlavně o pocitech zájemců. Napomáhá zejména jejich představivosti, jak nemovitost působí v zabydleném stavu, či je inspiruje v rozvržení nábytku a celkovém designu. Ostatně dobře udělaný staging zvyšuje hodnotu nemovitosti a také rychlost uskutečněného obchodu.

Naše další služby

maska Interiérový design

Interiérový design

Naším úkolem je vnést do skutečných potřeb klienta originalitu, kreativitu a atraktivní osobitý design. Jde nám o to vytvořit místo, kam se budete rádi vracet, ať už jde o domov či kancelář.

Více o službě Interiérový design

Vizualizace interiéru a exteriéru

Některá místa v sobě skrývají úžasný potenciál. Ne každý má ale úžasnou představivost. Než se projekt stane skutečností, umíme pro Vás připravit grafickou prezentaci interiéru a exteriéru.

Více o službě Vizualizace interiéru a exteriéru
maska Vizualizace interiéru a exteriéru
maska Homestaging

Homestaging

Naše firma se specializuje hlavně na přání a představy našich klientů. Ke každé nemovitosti přistupujeme velmi individuálně a snažíme se vnést do celého objektu tu správnou atmosféru.

Více o službě Homestaging

Profesionální prezentace

Chcete-li se opravdu odlišit od konkurence, vytvoříme společně prezentaci, která vzbudí ty správné emoce. Fotografie, videoprohlídky, nebo letecké záběry. To vše umíme zajistit.

Více o službě Profesionální prezentace
maska Profesionální prezentace