O nás

Seznamte se s Martinou Kleinovou a jejím týmem, kteří mění Vaše přání ve skutečnost.

maska napsali o nás

Jak to všechno začalo

Jmenuji se Martina Kleinová a design mě doprovází celý život. Věnovala jsem se mu již od dětství. Rodiče měli ,,radost‘‘, když přišli domů a málem nepoznali můj pokoj. Velmi mě bavilo přestavování mého dětského království, ačkoliv rodiče z mého koníčku nebyli ,,úplně nadšeni’‘. Designu jsem se zpočátku nevěnovala. Má cesta vedla jiným směrem. Cítila jsem ale, že to není ono. Nebyla jsem to já, nebyl to můj sen. Postupem času jsem se zabývala designem pouze v rámci rodiny a přátel. Pomalu jsem sbírala zkušenosti a cítila větší touhu se tomuto oboru věnovat.

Nakonec jsem se rozhodla postavit se na vlastní nohy. Cesta byla zpočátku trnitá. Nevěděla jsem, jak začít, kde si najít práci a kam bych chtěla směřovat. Vystudovala jsem designovou školu- DesignŠkola s.r.o. - Design interiéru. Následně jsem dostala příležitost ve firmě Remax. Zde jsem nasbírala mnoho zkušeností z realitního světa. Díky této příležitosti jsem se dostala do Prahy a začaly mé počátky v oboru homestagingu. Najednou jsem cítila, že to je ono. To je ta práce a zároveň koníček, kterému jsem se chtěla věnovat. Můj život se začal točit pouze kolem designu a homestagingu. Tato práce mě velmi naplňovala. Rozhodla jsem se založit vlastní firmu. Ze začátku jsem udělala mnoho chyb, avšak každou chybu jsem si vzala k srdci a snažila jsem se z ní poučit. Snažím se neustále posouvat a nezůstávat na místě.

Nyní už to nejsem já, ale mám kolem sebe tým spolehlivých a přátelských lidí, na které se mohu spolehnout a jsem si jistá, že tímto počtem rozhodně nekončíme :). Těším se na další nové příležitosti a nová setkání.

Super lidi jsou základ

Během své praxe jsem se naučila hledat k sobě lidi, kteří smýšlejí podobně jako já a mají stejně nastavené charakterové hodnoty. Vážím si lidí, kteří stejně jako já věří v poctivou práci, rovný přístup a dobré vztahy…. Nezneužívají lidi a ví, jak moc důležité je v dnešní době mít partnery o které se mohou opřít…! Děkuji svému týmu, za to, jací jsou to lidé. Díky těmto lidem mohu garantovat profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci. Dlouhodobě spolupracuji s fotografy Lukášem Machalou a Lukášem Marhoulem, při tvorbě videí využíváme služeb AV marketing.

Seznamte se s naším týmem
maska kontakt Martina Kleinová
maska Napsali o nás

Kolegové z jiných firem

Abychom obsáhli veškeré Vaše představy a požadavky, je zapotřebí spolupracovat s lidmi, kteří smýšlejí stejně a jdou stejným směrem. Spokojený zákazník a kvalitně odvedená práce je pro mě velmi důležitá. Proto jsem pro spolupráci vybrala ty nejlepší z nejlepších. S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě. Díky těmto lidem jsou naše služby vyvážené, kvalitní a komplexní. Zásluhou těchto kolegů je hlavně to, že můžeme obsáhnou celou prezentaci pro klienta (dron, video, vizualizaci a fotky).

Dlouhodobě tak spolupracujeme s fotografy Lukášem Machalou a Lukášem Marhoulem, a při tvorbě videí využíváme služeb AV marketing.

Napsali o nás

Jsme hrdi na to, že si naší práce kromě spokojených klientů všímá i veřejnost. V lednu 2022 byla Martina Kleinová pozvána k rozhovoru s Věrou Vernerovou Photography. Výsledný portrét - článek naleznete ke stažení zde.

Také naše realizace Jak zřídit malý byt pro maminku s dcerami byla plně popsána v magazínech Proženy.cz a v magazínu Marianne.

maska napsali o nás

Náš tým

quotes Bc. Martina Kleinová jednatel a majitel

Bc. Martina Kleinová

jednatel a majitel
+420 731 688 158 martina@interierastyl.cz

Ráda s Vámi vyřeším náběr nové zakázky, ocenění zakázky, průběh zakázek, návrhy interiérů, či problém, který se vyskytl na vaší zakázce.

quotes Edita Nalezená kancelář

Edita Nalezená

kancelář
office@interierastyl.cz

Ráda s Vámi vyřeším vše, co se týká faktur a běžné administrativy.

quotes Filip Šostý vedoucí oddělení pro stěhování a drobné práce

Filip Šostý

vedoucí oddělení pro stěhování a drobné práce
+420 605 134 773 stehovani@interierastyl.cz

Rád s Vámi vyřeším průběh již uzavřené zakázky na stěhování, či drobné opravy a montáže.