O nás

Seznamte se s námi a naším týmem. Jsme Ti, kteří mění Vaše přání ve skutečnost.

maska napsali o nás

Jak to všechno začalo

Náš příběh je o setkání dvou lidí, které spojilo nadšení pro svoji práci a touha se neustále zlepšovat.

 

Oba jsme začínali v jiných oborech a v jiných koutech České republiky. Postupem času jsme ale zjistili, že to není to pravé a odešli jsme z jistoty zaměstnání, do nejistoty podnikání. Oba jsme měli sen o práci, která bude zároveň naším koníčkem. Jsme Martina Kleinová a Lukáš Machala.

 

Martina se po studiu na vysoké škole začala věnovat své práci, zároveň ale rozvíjela svůj největší koníček a úspěšně absolvovala komplexní studium interiérového designu. Zkušenost a touha po vlastním podnikání ji vedla k založení firmy zabývající se homestagingem, která se velmi brzy dostala do přízně řady klientů. Během své několikaleté praxe navrhla mnoho interiérů, díky kterým se zúčastnila řady soutěží, včetně prestižní ankety Interiér roku.

 

Lukáš se po studiu vydal na pracovní zkušenost do zahraničí, kde se jeho koníčkem stala fotografie. Po návratu do České republiky se této činnosti začal věnovat naplno a postupně se dostal až k prezentaci nemovitostí. Zájem o nové technologie neustále rozšiřoval jeho nabídku služeb, které nyní zahrnují nejenom foto a videoprodukci, ale i grafické vizualizace.

 

Společně s naším týmem pomáháme klientům v lepší prezentaci nemovitostí, nebo plníme jejich sny o krásném bydlení.

 

Jsme MK Interiér & Styl

Super lidi jsou základ

Naše práce nás naučila hledat si k sobě lidi, kteří smýšlejí podobně jako my a mají stejně nastavené charakterové hodnoty. Vážíme si lidí, kteří věří v poctivou práci, rovný přístup a dobré vztahy…. Nezneužívají lidi a ví, jak moc důležité je v dnešní době mít partnery, o které se mohou opřít…! Děkujeme našemu týmu za to, jací jsou to lidé. Díky nim, můžeme garantovat profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci.  

Seznamte se s naším týmem
maska kontakt Martina Kleinová
maska Napsali o nás

Spolupracujeme s prvotřídními dodavateli

Abychom obsáhli veškeré Vaše představy a požadavky, je zapotřebí spolupracovat s lidmi, kteří smýšlejí stejně a jdou stejným směrem. Spokojený zákazník a kvalitně odvedená práce je pro nás velmi důležitá. Proto jsme pro spolupráci vybrali Ty nejlepší z nejlepších. S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem. Budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě. Díky těmto lidem jsou naše služby vyvážené, kvalitní a komplexní.

Napsali o nás

Jsme hrdi na to, že si naší práce kromě spokojených klientů všímá i veřejnost. V lednu 2022 byla Martina Machala Kleinová pozvána k rozhovoru s Věrou Vernerovou Photography. Výsledný portrét - článek naleznete ke stažení zde.

Také naše realizace Jak zřídit malý byt pro maminku s dcerami byla plně popsána v magazínech Proženy.cz a v magazínu Marianne.

maska napsali o nás

Náš tým

quotes Bc. Martina Machala Kleinová jednatel a majitel

Bc. Martina Machala Kleinová

jednatel a majitel
+420 731 688 158 martina@interierastyl.cz

Ráda s Vámi vyřeším vše, co se týká interiéru a homestagingu.

quotes Lukáš Machala jednatel a majitel

Lukáš Machala

jednatel a majitel
+420 606 754 576  lukas@interierastyl.cz

Rád s Vámi vyřeším vše, co se týká grafické vizualizace a profesionální prezentace.

quotes Edita Nalezená kancelář

Edita Nalezená

kancelář
office@interierastyl.cz

Ráda s Vámi vyřeším vše, co se týká faktur a běžné administrativy.