Vizualizace interiéru a exteriéru

Některá místa v sobě skrývají úžasný potenciál. Ne každý má ale úžasnou představivost. Než se projekt stane skutečností, umíme pro Vás připravit grafickou prezentaci interiéru a exteriéru.

Vizualizace jsou jedinečným prostředkem, jak klientovi představit nemovitost, která není v dobrém stavu nebo je ve výstavbě. Snažíme se vytvářet vizualizace, které přinášejí emoce a posouvají technicky přesné prvky nemovitosti do roviny umělecké. Při své práci využíváme nejmodernější grafické programy a jsme schopni zajistit vizualizace jak interiéru, tak exteriéru, včetně okolní krajiny. Samozřejmostí je i grafická videoprohlídka s reálnými prvky.

Play

Realizace této služby

VIZUALIZACE rodinného dvojdomu
2024 | Vizualizace interiéru a exteriéru

VIZUALIZACE rodinného dvojdomu

VIZUALIZACE - Zámecký areál, nové byty, rekonstrukce
2024 | Vizualizace interiéru a exteriéru

VIZUALIZACE - Zámecký areál, nové byty, rekonstrukce

VIZUALIZACE - Zámecký areál, nové byty, rekonstrukce
2024 | Vizualizace interiéru a exteriéru

VIZUALIZACE - Zámecký areál, nové byty, rekonstrukce

Příprava prezentace bytu k prodeji
2024 | Vizualizace interiéru a exteriéru | Profesionální prezentace

Příprava prezentace bytu k prodeji

Co o nás říkají naši klienti?

quotes Katarina Wojtusiak

Katarina Wojtusiak

Martinko, velmi děkuji za skvělou přípravu všech dekorací polštářků, přehozů, atd,...Moc dobře to bylo připravené a označené. Nádherné kousky....Skvěle se mi pracovalo s Lukášem, jeho pomoc oceňuji jak já, tak i rodiče. Byli jsme moc spokojeni a den byl dlouhý, akční a téměř bez přestávky. Jsem ráda, že to máme za sebou a těším se na fotky atd,..Ještě jednou děkuji - perfektní, jako vždy.

quotes Adéla Kubačáková

Adéla Kubačáková

Martinko, moc Ti děkujeme za úžasnou práci. Včera jsme přijeli do apartmánu a vytahovali jsme z krabic všechno možné. Moje holky jásaly....a výsledek je vážně parádní! Je vidět, že dokonale rozumíš své práci. Já zařizovala už několik domácností, ale prostě nemám ten dar. Až teď vidím, jak to všechno může ladit a lákat k posezení. Prostě bomba. Moc Ti děkuji.

quotes Jiří Šonský  Interiérový design, Homestaging

Jiří Šonský

Interiérový design, Homestaging

Dobrý den Marti, děkuji Vám za provedenou práci, máte cit pro detail a naplnění potřeb mě jako klienta. Dokázala jste byt pozvednout úplně do jiné kategorie. Udělat z něj místo, kam se člověk rád vrací, protože je tam cítit teplo domova. Jste skvělá ve svých organizačních schopnostech. Dokázala jste zapojit, jak mnou doporučené dodavatele, tak své vybrané. V podstatě celá realizace byla na klíč - klíče z ruky do ruky. Jako třešnička na dortu je to, že jste se udržela v předpokládaném budgetu. Moc díky, opět se na Vás rád obrátím.

quotes Šárka Sattar Homestaging

Šárka Sattar

Homestaging

Připravovala jsem byt k prodeji ve spolupráci s Martinou Kleinovou. Děkuji za spolupráci, je to opět úchvatné a má to smysl.

quotes Naďa Dvořáková Interiérový design

Naďa Dvořáková

Interiérový design

Marti, díky moc za tvé odborné rady. Trpělivě jsi nám naslouchala a díky tvé práci manžel pochopil, že se vyplatí dát na rady profíka. Z výsledků rekonstrukce obývací části jsme nadšeni. Děkujeme.

quotes Martin Křupka Interiérový design, Homestaging

Martin Křupka

Interiérový design, Homestaging

Krásný byt na Motole. Díky práci moji skvělé designérky Martiny (Interier a Styl) jsme pro klienta získali 100.000 Kč nad jeho očekávání a prodali byt za 31 dnů.

quotes Martin Křupka  Interiérový design, Homestaging

Martin Křupka

Interiérový design, Homestaging

Moje designérka Martina, řádí nejen na nemovitostech k prodeji, ale i k pronájmu. Například, jako v Malešicích, kde z prázdného neobydleného prostoru, vytvořila přímo pastavu pro oči. Proměny prázdných bytů v útulné domovy mě hodně baví, avšak ten hlavní přínos homestagingu je hlavně o pocitech zájemců. Napomáhá zejména jejich představivosti, jak nemovitost působí v zabydleném stavu, či je inspiruje v rozvržení nábytku a celkovém designu. Ostatně dobře udělaný staging zvyšuje hodnotu nemovitosti a také rychlost uskutečněného obchodu.

Naše další služby

maska Interiérový design

Interiérový design

Naším úkolem je vnést do skutečných potřeb klienta originalitu, kreativitu a atraktivní osobitý design. Jde nám o to vytvořit místo, kam se budete rádi vracet, ať už jde o domov či kancelář.

Více o službě Interiérový design

Homestaging

Naše firma se specializuje hlavně na přání a představy našich klientů. Ke každé nemovitosti přistupujeme velmi individuálně a snažíme se vnést do celého objektu tu správnou atmosféru.

Více o službě Homestaging
maska Homestaging
maska Profesionální prezentace

Profesionální prezentace

Chcete-li se opravdu odlišit od konkurence, vytvoříme společně prezentaci, která vzbudí ty správné emoce. Fotografie, videoprohlídky, nebo letecké záběry. To vše umíme zajistit.

Více o službě Profesionální prezentace

Doplňkové služby

Co všechno jsem pro Vás dále schopni zajistit? Profesionální stěhování, tvorba podcastů a rozhovorů v našem studiu, nebo třeba kompletní svatbu.

Více o službě Doplňkové služby
maska Doplňkové služby