Jmenuji se Martina Kleinová a jsem interiérová designérka a stylistka.

Miluji život ve všech jeho podobách, a proto se snažím o to, abych neplýtvala energií na maličkosti, ale soustředila se na věci, na kterých mi v životě záleží.

Vzhledem k tomu, že mezi jednu z nejdůležitějších věcí v životě řadím i práci, v níž v průměru trávíme šedesát procent našeho života, rozhodla jsem se ji pojmout tak, abych každé ráno mohla vstávat s pocitem, že se jdu věnovat něčemu, co mě baví a dává mi smysl. 

Mým úkolem jako designérky je vnášet do reálných potřeb klientů originalitu, kreativitu, atraktivní osobitý design, a vytvářet tak prostředí, kam se budou jejich majitelé rádi vracet - ať už jde o domov, víkendovou nemovitost či kancelář.

+420 731 688 158


Práce interiérové designérky je krásná, rozmanitá a zároveň náročná. I když mám vystudovanou designérskou školu, nejvíce mi dala samotná praxe. Ani sebelepší vzdělání totiž nemůže přinést to, co přináší pracovní realita a každodenní řešení problémů v terénu. Navíc s každým novým projektem přichází nová zjištění a obohacení, ať už se týkají psychologie, obchodních dovedností nebo samotného designu.